118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak cep tel no sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisi ile tüm operatörlere ait bilinmeyen cep numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşmak için 118 70’ister sabit hatlardan ister Avea Türkcel vodafone tüm operatörlerden hiçbir ön numara çevirmeden arayabilirsiniz.

118 70 bilnmeyen numaralar servis, size 7 gün 24 Türkiye’nin her yerinden hem sabit, hem GSM hatlarından arayabilirsiniz. Turkcell numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama, Avea numara sorgulama, Telekom numara sorgulama hizmetlerini bir arada yapabilirsiniz. ’118 70’’ numarasını arayabilir numara kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz ’118 70’’ ile Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine bilinmeyen cep numaraları sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil 11870 Rehberlik Servisleri sayesinde yönelik çilingir hizmetlerinden yararlanabilir, Nöbetçi eczanelerin güncel adres ve telefon bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca ’118 70’’ Avea bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz Avea kullanıcısının numarasını İsimden numara bulma ile öğrenebilirsiniz.