Avea numarasının hat bilgilerini öğrenmek için, bu operatörünüz turkcell,vodafone,avea ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlıbir sabit telefon numarasından 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Avea kullanıcısının numarasını numara sorgulama ile sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kısaca 118 70 ile operatörünüz turkcell,vodafone,avea ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 118 70 vodafone bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz cep telefon numaraları sorgulama yapabilirsiniz.

118 70’i arayarak İsim bilgileri ile sabit telefon, cep telefonu öğrenebilirsiniz. 118 70’’ ile bilinmeyen telefon numaraları sorgulama yapmak için Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adresini ve şehrini belirterek numara sorgulama ile istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Cep telefonunda bilinmeyen numaralar için yapacağınız işlem sadece 118 70’i tuşlamaktır. Yalnızca saniyeler içerisinde numaranın kime ait olduğunu öğrenebilir ve sizleri aradığında ulaşamayan kişilerin kim olduklarını bilebilirsiniz