118 70 bilinmeyen numaralar” servisinden “turkcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey birkaç tuşa basmak olacak. Dilerseniz numarasını bilmediğiniz bir kişinin numarasının hat bilgilerini numara sorgulama ulaşabilir, bildiğiniz kişilerin numaralarına da ulaşabilirsiniz.

118 70 bilinmeyen numaralar” servisi sayesinde Bir çok numaranın olduğu ve de bir çok ismin bulunduğu bu büyük rehberlik sisteminden dilediğiniz kişiye ulaşabilir ve de dilediğiniz kadar çok konuşabilirsiniz. Siz kimi merak ediyor iseniz ona ulaşabilirsiniz. Her zaman herkese ulaşabilirsiniz.

Üstelik de bu servisleri dilediğiniz zamanlar da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz saatte ve de dilediğiniz zaman da arayabilir ve de dilediğiniz kişilerin hat bilgisine ve ya numarasına isimden numara sorgulama yolu ile ulaşabilirsiniz. Bunu yapmak artık gerçekten de çok kolay. Hem her aradığınız da ulaşabileceğiniz kişilere ulaşabileceksiniz. Hem de dilediğiniz zamanlar da dilediğiniz bir süre de arayabilecek