’118 70 ‘’bilinmeyen numaralar servisi ile Numara Sorgulama” yapabilirsiniz. Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması için, “Türk Telekom Numara Sorgulamak için tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak Telekom Numara Sorgulaması yapmak. 118 70 Avea bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz Avea kullanıcısının hat bilgilerini öğrenebilirsiniz

Bu hizmetten faydalanabilmek için tek yapmanız gereken 118 70’i tuşlamak ya ihtiyacınız olan numaralara ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. Avea numara sorgulama artık bir telefon ucunda 118 70i arayarak isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.

Ayrıca yine ‘’118 70’bilinmeyen numaralar servisi ile Size en yakın hastane, eczane gibi önemli numaralar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm numaralara en kısa sürede ulaşabileceksiniz.118 70 Bilinmeyen numaralar, servisi ile bilinmeyen numaraları öğrenmek için, vodafone, turkcell, avea ve Türk Telekom numaralarından arayabilir numaradan numara sorgulama yapabilirsiniz.