118 70’i arayarak Turkcell numarasının ait olduğunu ya da numarasını öğrenmek için Turkcell numara sorgulama, Vodafone numara sorgulama, Avea numara sorgulama, Telekom numara sorgulama hizmetlerini tek bir numara 118 70′ ile öğrenebilirsiniz. Numara sorgulama ile bilmediğiniz aradığınız kişinin numarasına anında ulaşabilirsiniz, ya da ad ve soy ad bilgilerin den kişilerin numaralarına da ulaşabilirsiniz.

118 70
Bilinmeyen Numaraların dışında verdiği hizmetlerle rehberlik hizmeti servis alanınızda oldukça büyütmüş durumdadır.118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi ile, günün her saatinde bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. 118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi bu hizmeti sadece numaradan telefon sorgulama değil isimden numara sorgulama yolu ile kişi sorgulama ve adres bile sorgulayarak istediğiniz kişinin numarasına ve hat bilgisine anında ulaşabilir siniz.

Cep telefonunuza bilmediğiniz Türk Telekom abonelerine ait sabit telefon numaralarından gelen cevapsız çağrılar için 118 70 arayarak numara sorgulama yaparak numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. ’118 70’’ numarasını arayarak Türkcell Bilinmeyen Numaralar servisine ve tüm GSM operatörleri için, 118 70’i arayarak cep telefonu numarası sorgulama yapabilir, dilediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.