Sizi arayan telefon numaralarının kime ait olduğunu öğrenmek için numara sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ve hat bilgilerine sadece dakikalar içinde, ulaşılabilirsiniz. Bunun için, tek yapmanız gereken 118 70 işte bu numarayı tuşlamak.

Avea numarasına ait bir abonenin hat bilgilerine avea numara sorgulayarak ulaşabilirsiniz. 118 70 ile bilinmeyen numarayı bulmak artık çok kolay. “Telekom bilinmeyen numara’’servisi ile telekom numara sorgulama yapabilirsiniz. 118 70’i arayarak, vodafone numara sorgulama yolu ile istediğiniz vodafone kullanıcılarının hat bilgilerine ulaşabilirsiniz. ’

Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Türk telekom numarasının kime ait olduğunu öğrenmek numara Sorgulama ile sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz Avea Türkcel vodafone tüm operatörlerden hiçbir ön numara çevirmeden arayabilir Tüm Türkiye’deki bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu numara sorgulama ile anında öğrenebilirsiniz.