Avea numarasının hat bilgilerini öğrenmek için, bu operatörünüz turkcell,vodafone,avea ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan Avea kullanıcısının numarasını numaradan “avea numara sorgulama” ile öğrenebilirsiniz.

118 70<'ile operatörünüz turkcell,vodafone,avea ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için artık beklemeye arkadaşlara sormaya sevdiklerimize sormaya ya da tesadüfen karşılaşıp öğrenmeye artık son bilinmeyen numaralar' servisini arayarak istediğiniz cep telefon numaraları ile ilgili olarak“telefon numarası kime ait sorgulama”yapabilirsiniz.

>118 70’i arayarak; İsim bilgileri ile sabit telefon, cep telefonu numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. 118 70’’ ile bilinmeyen telefon numaraları sorgulama yapmak için Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adresini ve şehrini belirterek isimden numara sorgulama ile istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Cep telefonunda bilinmeyen numaralar için yapacağınız işlem sadece 118 7’i tuşlamaktır. Yalnızca saniyeler içerisinde 118 70’i arayarak; olduğunu ‘telefon numara sorgulama’ yapabilirsiniz.