118 70 numara bulma servisi ile istediğiniz kişinin ad soy ad bilgileri ile isimden numara bulma sorgulama yaparak aradığınız kişinin telefon numarasını öğrenebilirsiniz.’118 70’’ gsm numara sorgulama ile istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom abonelerine ait sabit telefon numaralarına tüm GSM operatörlerine ait numaraları 118 70’i arayarak numaranın kime ait olduğunu öğrenme için Telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz 118 70 ile Bilinmeyen numaraları soyadı, isim, bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak istediğiniz kişiye anında ulaşabilirsiniz.

Vodafone hattı olan bir tanıdığınızın numarasını mı öğrenmek istiyorsunuz? ve ya  size sürekli cevapsız çağrılar bırakıp sinir eden hatta kabusunuz olan bu cevapsız  numaranın sahibini öğrenmek için 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda operatörünüz turkcell, vodafone,avea ne olursa olsun numaranın kime ait olduğunu öğrenme için Telefon numarası sorgulama yapabilirsiniz.,