”118 70 bilinmeyen numaralar servisi tek numara üstünden ‘‘Türk Telekom,avea,turkcell,vodafone bilinmeyen numaralar ” hizmeti vermektedir. ”Türk telekom” bilinmeyen numaralar servisi olarak hizmetini sürdürmektedir.Bu sistemle sadece Türk telekom numaralarını değil,tüm operatörde bulunan ,bilinmeyen tüm numaralara numara sorgulama yaparak anında ulaşabileceksiniz.

118 70 bilinen en eski kuruluşlardan biri olduğu için sınırsız ve son derece güvenli bir rehberle hizmete sunulmuştur. Operatörünüz hangisi olursa olsun,aradığınız operatör hangisi olursa olsun bu sistemle bulabilirsiniz. Bu bağlamda 118 70 Aradığınız abonesinin yalnızca numarasından arama yaptırabileceğiniz gibi,kişinin numarasına numara sorgulama yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bu servis numarasıyla tüm Türkiye elinizin altında.Artık beni kim aradı?bu ‘‘tel numarası kime ait”,”numara kimin adına kayıtlı” sorularına kayıtsız kalmayacak ,anında öğrenebileceksiniz. 118 70 ‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adres bilgileri ile isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama ile numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.