Avea numara sorgulama artık bir telefon ucunda 118 70 arayarak isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz118 70’’ ile Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine bilinmeyen cep numaraları sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

118 70 bilinmeyen numaralar” servisinden “Türkcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmek’’ istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aramak. 118 70’i ister cepten evden arayın bilinmeyen numarayı hemen öğrenebilir,ister cep telefonunu isterseniz ev telefonu numarasını telefon no sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasını hemen öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 118 70’i hem sabit hatlı telefonunuzdan hem de cep telefonunuzdan arayabilir; sabit hatlara ait tüm cep telefonu numaralarını cep numarası sorgulama ile numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.Bu servis hizmeti hayatınızı kolaylaştırmak için günün 24 saati telefonunuzun ucunda.Artık numara sorgulama ,adres bulma konularını sadece bu numaradan gerçekleştirebilirsiniz