Telefon numaralarını öğrenebilmenin en kolay yolu 118 70‘dir. Siz de öğrenmek istediğiniz numarayı numara sorgulama servislerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.Örneğin nöbetci eczane ya da telefonunuzda kayıtlı olmayan sizi arayan bir numara kime ait olduğunuz isimden numara sorgulama ile öğrenebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak yine 118 70 ile tüm operatörlerde sorgulama yapabilir istediğiniz kişinin bilinmeyen numarasını mumara sorgulama yolu ile numara kime ait olduğunuz anında bulabilirsiniz.Bizi arayan ve bilemediğimiz telefonların kime ait olduğunu yine aynı şekilde numara sorgulama yolu ile öğrenebilirsiniz.

Bu bağlamda numara sorgulama hizmeti tamamı ile insanların ulaşmak istediğiniz türden bir numaradır. bilmediğimiz telefon numaralarını öğrenebilmenin en kolay yolu olan 118 70 ile artık numara sorgulama yaparak bilmediğiniz hiç bir numara kalmayacak. Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralar servisinde yer alan abone ve hat bilgilerine bir tek numara ‘’118 70’’ ile öğrenebilirsiniz.