11870 bilinmeyen numaralar servisi dev bir hizmet daha veriyor ve hizmet telefonunuzun ucuna kadar geliyor. İzini, telefon numarasını kaybettiğiniz aynı mahallede büyüdüğünüz çocukluk arkadaşınız mı var? Üniversitedeki ev arkadaşınıza ulaşamıyor musunuz artık? Eski iş yerinizdeki mesai arkadaşlarınızı özlüyor, değişen telefon numaralarını bulamamak sizin moralinizi mi bozuyor? O zaman size bizden harika bir haber var!

Tüm kaybettiğiniz arkadaşlarınızın numaralarını biliyoruz desem? Ütopik ve inanılması zor mu geliyor? Çıldırdığımızı mı düşünüyorsunuz? Belki çok oluyoruz ama evet bunu da yapıyoruz ve tüm numaraları size sunuyoruz. Nasıl mı? Evden, işten, GSM operatörü farkı olmadan cep telefonlarınızdan, başında alan kodu girişi yapmanıza gerek kalmadan; 11870’i arıyorsunuz isimden numara sorgulama yaparak aradığınız kişinin il bilgilerini teyit ettirdikten sonra size arkadaşınızın telefon numarasını veriyoruz. İsterseniz direkt biz arayalım, numaranız görünmeden konuşmanızı sağlayalım.

11870 bilinmeyen numaralar servisi ile isimden no bulmak, bilinmeyen numara sorgulamak hiç bu kadar basit olmamıştı. Siz de bu dev hizmetten vakit kaybetmeden yararlanın, rahatlayın…