11870 bilinmeyen numaraların acil durumlarda bulunduğunuz yere en yakın eczaneden tutunda hastane ve acil Servis Sorgulama şans oyunları maç sonuçları ve çilingir ve yol yardımına kadar aklınıza gelebilecek her konuda sorgulama yapabilirsiniz.118 70 ile cevapsız sorulara son.

11870 numara bulma rehberlik servisi kaliteli alt yapısı ve kusursuz hizmet anlayışı ile sektöründe bir numara olmanın verdiği haklı gururla hizmetlerine her gün bir yenisini katıyor Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ile bu günlere geldik. UYAP işbirliği ile 118 70 Rehberlik Hizmetleri ne yeni dâhil ettiğimiz servisler vatandaşlara dava sorgulama icra takibi yapma dosya numarası ile dava sorgulama yapabilirsiniz.

118 70 ile sadece isimden numara sorgulama numaradan isim sorgulama yapabilir isterseniz 118 70 bilinmeyen numaralar rehberlik servisini dava sorgulama icra takibi yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmamız gereken tek şey 118 70’i arayıp sizinle ilgili tüm bilgileri ilgili kurum ve kuruluşlardan öğrenebilirsiniz.