118 70’i kod numarası tuşlamadan direkt olarak arayarak da uzman personelimizin de yardımlarıyla istediğiniz kişinin numaranın kime ait olduğunu telefon numara sorgulaması yaparak ve adres bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.Bir Avea numarasının kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim diye düşünüyorsanız Avea bilinmeyen numara öğrenmek için tek yapmanız gereken 118 70’i aramak ve numara sorgulamak.

Günün her saatinde iş ya da sabit hatlardan operatörü ne olursa olsun. Cep numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için, 118 70 ‘i arayarak cep telefon numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.’118 70’’ tek numara üzerinden tüm operatörlere ait cep telefon numarası sorgulama yapabilir istediğiniz kişinin hat bilgilerine dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Vodafone numara sorgulama yapmak istiyorsunuz hemen bu 118 70 Numara sorgulama servisten yaralana bilir ve işleminizi dakikalar içinde sonuçlandıra bilirsiniz. Avea numara sorgulama artık bir telefon ucunda 118 70 arayarak isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.