7 gün 24 saat aranabilen 118 70 çağrı merkezi ile numara sorgulama yanı sıra verdiği sayısız rehberlik bilgileri hizmetleri ile sektöründe bir numara olmaya devam ediyor.118 70 numarasını arayarak numara sorgulama yaparak istediğiniz numaranın hat bilgilerine ulaşabildiğiniz gibi numaraların kime ait olduğuna araun numaranın hat sahibi olan kişi yada firmaların isimlerini öğrenebilirsiniz.

‘’118 70’’ Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu arayan numaranın kimin numarası olduğu sorusunun cevabını bulabilirsiniz.Cep telefonu ve sabit hattan arayanlar konuyu dahada açacak olursak Eğer cep telefonunuzun ya da sabit hat telefonunuzdan 118 70’i arayarak, Turkcell numara sorgulama, sorgulama, Avea numara sorgulama, Vodafone numara, Telekom numara sorgulama işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz.

118 70 isimden numara sorgulama numaradan isim sorgulama Uzman ekip ve kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için 7/24 çalışıyor. Her ihtiyacınız olduğunda yanınız da sizi sizden bile daha çok düşünen 118 70 ile hayat bir o kadar daha kolay.