Sizin bilginiz olmadan kimlik bilgileriniz kullanılarak başka kişilere “açık hatlar” sağlandığını biliyor muydunuz? Hiç haberiniz olmadan sizin üzerinize kayıtlı olan birçok numara bulunabilir. Sizin adınıza kayıtlı ve de bütün yasal sorumlulukları size ait olan ancak başkalarının kullandığı numaralara “açık hat” diyoruz. Belki de bilginiz dâhilinde olmayan birçok numaranız vardır.

Bu durumda ne yapacağınızı biliyor muydunuz? Bizler 11870 olarak; sizler için yepyeni bir servis hazırladık. Bu servisi arayarak üzerinize kayıtlı olan bütün açık hatları bulabilirsiniz. Siz hiç farkında olmasanız da birisi sizin kimlik bilgileriniz ile bir suç işliyor olabilir. İşte bu duruma düşmemek adına yapmanız gereken tek şey üzerinize kayıtlı olan açık hat var mıdır diye öğrenmektir.

Servisimizden yararlanarak bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Üzerinize bu şekilde bir açık hat var ise de bunu kapattırmak için gerekli işlemleri operatörünüz sayesinde yapabilirsiniz.Başınıza büyük sorunların açılmaması için mutlaka bu konu hakkında araştırmalar yapmalı ve de bu şekilde de bu sorundan kurtulmalısınız.

11870 ARAYIN ADINIZA KAYITLI TUM HATLARI ANINDA OGRENIN   11870