Bütün operatörlerden aranabilen 118 70 ile numara sorgulama yaparak sizi arayan numaranın kime ait olduğu bilgisine numara sorgulama yolu ile dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin kaliteli alt yapısı ile oluşturulmuş olan 118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi ile 7/24 numara sorgulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Siz de ister cepten evden 118 70’i arayın numara sorgulama ile sizi arayan numaranın hat bilgilerini hemen öğrenin

Numarasını kaybettiğiniz Türk Telekom’a ait sabit hattının numarasını öğrenmeniz için gerekli olan adımları burada sizlere yazacağız. Bunun için tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak, İsim, Soyisim, Şehir ve Semt bilgilerini personelimize verdikten sonra gerekli kişi hakkında ki telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Bu bağlamda 118 70’e Türkiye genelinden hiçbir ön kod numarası çevirmeden ulaşabilirsiniz. 11870 sayesin de bilmediğiniz aradığınız kişinin numarasına anında ulaşabilirsiniz.‘’118 70’’ Bilinmeyen numaralar servisi ile tanımadığımız bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız numara sorgulama yapabilir, aklınızda bu kimin telefonu sorusunun cevabını bulabilirsiniz.